1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний MONBAT Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори MONBAT купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто MONBAT

Продаж автомобільний акумулятор MONBAT є одним з основних напрямів неший компанії. Акумулятори MONBAT робляться у Болгарії, відносяться батареям преміум класу і відповідають усім європейським і світовим стандартам. Акумулятори торгової марки MONBAT підходять до абсолютно будь-якого типу транспортних засобів. АКБ MONBAT робляться по самих новітніх технологія і зарекомендували себе як надійний і доступний за ціною акумулятор. Власна лабораторія підприємства дозволяє постійно удосконалити і контролювати якість продукції. Модельний ряд акумуляторів MONBAT ділиться на декілька серій.

Акумулятори MONBAT серія MF (D) :

Серія MF (D) належить до категорії надійних і доступних акумуляторів для авто вироблених в СНД і Європі здійснюються з прямою і зворотною полярністю, мають достатній для своїх місткостей пусковий струм.

Акумулятори MONBAT серія SMF АЗИЯ (F) :

Серія SMF АЗІЯ (F) призначена для використання в автомобілях з азіатським походженням. Основна відмінність від серії MF (D) являється геометрія корпусу і розташування клем. Азіатські корпуси вужчі і вищі. Усі акумулятори цієї серії є такими, що не обслуговуються і мають пусковий струм здатний запустити двигун будь-якій температурі.

Акумулятори MONBAT серія Серія SMF (P) :

Акумулятори цієї серії є такими, що не обслуговуються і мають герметичний корпус. Серія SMF (P) однаково підходить для використання в авто з бензиновим і дизельним двигуном. Новітня технологія виробництва цій серії акумуляторів підходить для авто з великою кількістю сучасного електронного устаткування.

Акумулятори серії MONBAT SHD (F) і HD (D) :

Ці дві серії акумуляторів призначені для комерційного, вантажного і сільгосп транспорту із стандартним оснащенням. Ці серії мають високу вібростійку і забезпечують запуск двигуна при будь-якій температурі.

Все акумулятори MONBAT робляться з первинної сировини, що дозволяє добитися максимальних пускових струмів, високу стійкість до корозії пластинів і довговічність. Усі акумулятори легкової серії мають термін гарантії 24 місяці, вантажна група 12 місяців.

Купити акумулятор MONBAT:

Низька вартість автомобільний акумулятор MONBAT. З представлених у нас в інтернет-магазині можна підібрати акумулятор MONBAT для автомобілів з бензиновим або дизельним двигуном з об'ємом від 0.6 літра до 6 літрів. Купити дешево акумулятор MONBAT Ви зможете у нас. Якщо у Вас виникнуть проблеми з правильним підбором батареї Ви завжди можете передзвонити нашим менеджерам і вони нададуть усю необхідну допомогу. Найнижча ціна автомобільний акумулятор MONBAT саме у нас! Купити автомобільний акумулятор MONBAT можна по телефонах. Ми чекаємо вас!

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11