1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний RED HORSE Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори RED HORSE купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто RED HORSE

Продаж автомобільний акумулятор RED HORSE є одним з основних напрямів неший компанії. Автомобільний акумулятор RED HORSE це відмінна батарея для вашого автомобіля, яка робиться в Польщі і відповідає усім європейським і світовим стандартам. Ці акумулятори можна віднести до бюджетним рішенням, але при усьому цьому вони мають великий термін служби, досить високі пускові струми хорошу стійкість до низьким розрядом. З головних переваг акумуляторів RED HORSE являється їх технологія виробництва.

Все батареї RED HORSE робляться за спеціальною кальцієвою технологією-CA/CA. Ця технологія відрізняється від звичайних свинцево-кислотних акумуляторів застосуванням в сплаві пластинів кальцію. Це сприяє більше високим пусковим струмам, зраджує стійкість до корозії пластинів також акумулятори CA/CA швидше приймають зарядний струм на відміну від звичайних свинцево-кислотних акумуляторів.

Основні переваги акумулятор RED HORSE :

технологія виробництва CA/CA.
досить високі пускові струми.
стійкість до корозії пластинів АКБ.
стійкість до глибоких розрядів.
Низька вартість автомобільний акумулятор RED HORSE
міцний корпус з системою пасивної безпеки.
зручна ручка для транспортування.

Купити акумулятор RED HORSE :

Акумулятори RED HORSE мають досить широкий діапазон місткості, що дозволяє підібрати акумулятор абсолютно до будь-кого автомобілю. З представлених у нас в інтернет-магазині можна підібрати акумулятор RED HORSE для автомобілів з бензиновим або дизельним двигуном з об'ємом від 1 літра до 6 літрів. Купити дешево акумулятор RED HORSE Ви зможете у нас. Якщо у Вас виникнуть проблеми з правильним підбором батареї Ви завжди можете передзвонити нашим менеджерам і вони нададуть усю необхідну допомогу. Найнижча ціна автомобільний акумулятор RED HORSE саме у нас! Купити автомобільний акумулятор RED HORSE можна по телефонах. Ми чекаємо вас!

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11