1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Platin Київ- Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Platin купити за найкращою ціною в Києві-AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто Platin

Продаж автомобільний акумулятор Platin Київ є одним з основних напрямів неший компанії. Наша компанія в повному об'ємі зможе поставити вам авто акумулятор АКБ platin,як уроздріб, так і оптом від турецького виробника заводу Yugit Aku, який поставляє свою продукцію в шістдесят країн світу. Ці аккумулятоторы мають попит у таких брендів як Fiat, Renault, Kia, Iveco, Peugeot, Hyundai, Mitsubishi, MAN і так далі. Авто акумулятор АКБ platin повністю задовольняє потреба. Міністерство Оборони Туреччини Франції і інші країни НАТО. Так само ці батареї на 95набжает важку промисловість Туреччини. Автомобільні акумулятори Platin має добре зарекомендованые позиції на ринку, знаходячись в жорстких рамках контролю якості. Виробнича частина цього виробника має найсучасніше і точніше устаткування, із застосуванням ультра нових технологій виробництва АКБ і з'явилася перед споживачем 1992 р. і стала відомою у всьому світі.

Однією з переваг є низька вартість автомобільний акумулятор Platin Київ. Ця успішна торгова марка для створення і виробництва токоотводных свинцевих грат за технологією Expanded Metal, створюючи холодне перфорування з подальшою розтяжкою, легована сурмою і алюмінієм моноблок що забезпечує усім елементам батареї стійкість до вібрації-що значно подовжує термін служби акумуляторної батареї. Крім того, такі свинцеві грати мають підвищену стійкість до корозії і перезаряду.

АКБ PLATIN мають вазі переваги сучасних виробників :

індикатор рівня заряду
вбудований полум'ягасник
сепаратор-конвертор.

А у відмінності від усіх акумуляторів PLATIN забезпечений:

кришкою з єдиним газовідводом
індикатор стану батареї який показує рівень заряду
завдяки методиці экспандирования його можна використати більше довгий час
сепаратор-конверт, продляющий термін служби і що виключає замикання між електродами
має новітню систему полум'я гасіння.

Зв'язуйтеся з нашою компанією і ви придбаєте сучасний автоакумулятор з усіма позитивними функціями. Найнижча ціна автомобільний акумулятор Platin Київ саме у нас! Купити автомобільний акумулятор Platin Київ можна по телефонах нижче. Ми чекаємо вас!