1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Viking Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Viking - купити акб Viking в Києві, Доставка по Україні

Купити акумулятор для авто Viking

Продаж акумулятор Viking є одним з головних напрямів нашої компанії. Автомобільні акумулятори Viking-це один з найнадійніших АКБ вироблюваних в Україні. Кожен автовласник вибираючи авто акумулятор виходить зі свого бюджету і бажає отримати ідеальне співвідношення ціни-якості. Акумулятори Viking мають термін служби до семи років за умови правильного подборо, эксплуотации і обслуговування. З усіма правилами Ви можете ознайомитися в гарантійному талоні, якщо їх дотримуватися, акумулятор справно служитиме до кінця терміну. Гарантійний термін легкової групи акумуляторів состовляет 18 місяців, для вантажної групи 12 місяців. Купити акумулятор Viking Ви можете зв'язавшись по телефону з нашими менеджерами або скористатися формою замовлення.

Ціна акумулятор Viking залежить від багатьох чинників. Наш інтернет магази акумулятори надасть Вам кваліфіковану допомогу при виборі акумулятор Viking. Великий досвід наших менеджерів дозволить Вам без зусиль зробити правильний вибір АКБ. При виборі акумулятора слід звернути свою увагу на місткість, стартовий струм і фізичні розміри корпусу. Автомобільний акумулятор Viking не вимагає додаткового обслуговування. При виготовленні використовується найсучасніше устаткування і спеціальні бивалентные сплави, що дозволяє продовжити термін служби акумулятора. Гарантійний термін на акумулятор Viking складає 12 місяців з дня продажу. Дізнатися актуальну вартість акумулятор Viking Ви можете зателефонувавши.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11