1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Autopart Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ - Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Autopart купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто Autopart

Автомобільний акумулятор AUTOPART це надійний дистриб'ютор і виробник високоякісної продукції тягових кислотних акумуляторів на світовому ринку з 1982 г в автомобільній промисловості. Продаж автомобільний акумулятор Autopart є одним з основних напрямів неший компанії. Продукція підприємства AUTOPART представлена широким спектром акумуляторних місткостей від 36ah до 230ah і напругою 6v і 12v.

Ця різноманітність акумуляторів зможе забезпечити потребу самих різних замовників для усіх типів автомобілів, автобусів, тракторів і машин для сільського господарства. Але це ще не увесь перелік. Акумулятори AUTOPART сміливо можуть придбавати і власники сучасних електромобілів Мелекс, а так само мотоциклів і володарі авто японських марок. Маючи двадцатип'ятирічний досвід роботи в автопроме акумулятор AUTOPART забезпечив капітал довіри провідних фірм автовиробників у тому числі і у фабричному устаткуванні виробників автомобілів Польщі.

Основні переваги автомобільні акумулятори Autopart

Висока стійкість до глибоких розрядів.
Упевнений запуск двигуна від-45° З до 55° С.
Швидкий заряд.
Висока вібростійка.
Довгий гарантійний термін-24 міс.
Високі пускові струми.
Довговічність і висока надійність.
Однією з переваг є наша справедлива вартість акумулятор Autopart Київ.

Ціна акумулятор Autopart Київ залежить від багатьох чинників. Польські виробники AUTOPART мають свою основу в спеціальній технології своїх товарів, де компонент акумуляторної пасти, що є основою, забезпечується методом розпилювання за системою Бартона, запозичений на Далекому Сході і землях Північної Америки, володарів 75производств світу акумуляторів. Увесь секрет цього виробництва грунтований на чутливості і простоті управління виробничим процесом виготовлення. Цей метод несе результат продукту високої якості з незмінним рівнем. Висока ємність продукту з максимально активною масою-це і є результат виготовлених часток свинцю однакового розміру. Адже якість продукції і повторюваність у виробничому процесі -це основа виробництва акумуляторів. Важливо так само і якість сировини. Усі ці складові - результат багаторічної праці, що спеціалізується на основі численних досліджень і розробок інженерії, і виявляють успіх, а так само великий попит акумуляторів від виробника AUTOPART. Купити акумулятор Autopart Київ можна по телефонах нижче. Ми чекаємо ваших замовлень.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11