1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Bosch, АКБ Bosch Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте знижку - Bosch, Varta, Westa, Іста - 5%!

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Купити акумулятор автомобільний Bosch, купити акумулятори Bosch, купити акумуляторні батареї Bosch, купити акумулятор Bosch, купити АКБ Bosch, купити акумулятор для автомобіля Bosch, купити тягові акумулятори Bosch, купити гелеві акумулятори Bosch Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ, вартість, ціна , продаж, відгуки!

Автомобільні акумулятори Bosch

З історії автомобільних акумуляторів Bosch: З дня заснування і до цього дня весь, активно розробляючи нові інноваційні технічні рішення, Bosch - виробник продукції високої якості на світовому ринку. Німецька компанія Bosch вже не одну сотню років має стабільний заслужений авторитет на світовому ринку акумуляторних батарей. За виробником автомобільних акумуляторів Bosch довгий час зберігаються ключові позиції всілякої техніки, в тому числі і автомобільних акумуляторів з головним тотожністю високого і надійного якості, виробленої продукції.

У 1887 році Роберт Бош - засновник фірми Bosch винайшов першим в світі винайшов низьковольтне магнето для стаціонарних газових двигунів, десятьма роками пізніше дав можливість привести в дію двигун автомобіля по аналогу сучасної системи запалювання магнето BOSCH, що стало початком в 1902 році серійного виробництва і поставок виробникам автомобілів свічок запалювання BOSCH і магнето BOSCH. Тільки наша успішна компанія поставить вам автомобільні акумулятори від відомого світового виробника BOSCH.

Відмінні риси автомобільних акумуляторів Bosch:

typo надійність

typo найвищу якість

typo потужність

typo довговічність

typo доступна розумна ціна


Постійні інноваційні розробки фахівців фірми дозволяють впроваджувати у виробництво новітні технології, які роблять АКБ Bosch для будь-якого автомобіля надійне джерело живлення

Наша компанія має в своєму розпорядженні широким спектром автомобільних акумуляторів Bosch, які мають широку лінійку.

Авто акумулятори Bosch можна використовувати в різних авто:

typo вітчизняних виробників


typo іномарок


typo мікроавтобусів


typo вантажних авто


typo автобусівТільки гарантовано високу ачество Ви можете купити акумулятор Bosch Київ у нас. Якість продукції, що поставляється і своєчасного постачання автомобільних акумуляторів Bosch в Україні становить успіх нашої компанії. Ми утримуємо штату високих професіоналів менеджерів з продажів акумуляторних батарей від знаменитих світових виробників, які не мають аналогів якості. Наша компанія забезпечує безперебійні своєчасні поставки по всіх регіонах України автомобільних акумуляторів Bosch в точно вказане замовниками час, високоякісних авто акумуляторів.

Зробивши замовлення оператору нашої компанії в контакт - центрі на автомобільні акумулятори Bosch, ви зможете своєчасно придбати з безкоштовною доставкою акумулятори по місту Кіеу. Наші менеджери кваліфіковано запропонують вам, відповідно до вашої марці авто, відповідну батарею акумулятора.

Тільки у нас ви зможете придбати повну лінійку автомобільних акумуляторів Bosch:

typo Авто акумулятори Bosch S3 - відрізняється серією якісних і надійних необслуговуваних акумуляторів, які забезпечать якісним харчуванням автомобіль з деяким кількістю додаткового обладнання;


typo Акумулятори для автомобіля Bosch S4 Silver - це потужні, надійні, з відмовостійкими характеристиками авто акумулятори для із середнім кількістю додаткового обладнання, що поєднують в собі сучасні технології, що дозволяють запустити двигун в найсуворіших кліматичні умови, а його пластини, захищені срібним легуванням, іслючают їх корозію


typo Авто акумулятори для автомобіля Bosch S5 Silver Plus - являє собою цілу лінійку авто акумуляторів високої якості і його характерним якістю є: досить тривалий термін служби, великий пусковий струм і його величезна ємність, дозволяючи таким чином обслуговувати достатню кількість всілякої електроніки, що забезпечить на довгий термін електроживлення вашого автомобіля


typo Акумуляторні батареї Bosch S6 AGM High Tec - представляє найдосконалішу серію авто акумуляторів BoschОднією з переваг є наша справедлива вартість акумулятор Bosch Київ . Успіх нашої компанії укладено як поставляються автоакумулятор по Україні. Наша компанія давно заявила про себе, як професійна команда висококваліфікованих менеджерів з продажу Акумуляторні батареї Bosch , які не мають аналогів якості.

Неякісні авто акумулятори - це не тільки зниження продуктивності, але і ризик поломки автомобіля. Укладений договір з нашою успішною компанією, дозволить вам не сумніватися в якості продаваних Акумуляторні батареї Bosch.

Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій авто акумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наша гарантія відповідає «чесному» якості а наша ціна акумулятор Bosch Київ Вас приємно здивує . Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної автомобільної техніки, які здійснюють доставку авто акумуляторів.

Все це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну авто акумулятора вашого авто і важливо - заощадити на ціні. Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність. Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює свій клієнтський коло, який з вдячністю ставиться до нашої сумлінній праці. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися прайc, в яких ви знайдете все характеристики і рекомендації щодо застосування авто акумуляторів.

Працюйте тільки з надійними постачальниками. Продаж акумулятор Bosch Київ є одним з наших основних напрямків. Ми чекаємо вас! У нас найдемократичніші ціни та вигідні умови співпраці. Зв'язуйтеся з нами за телефонами компанії.