1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Delphi Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Delphi купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто Delphi

Продаж автомобільний акумулятор Delphi Київ є одним з основних напрямів неший компанії. Французька компанія Delphi стала першою більш ніж 25 років тому в області технології кальцій/кальцієвих сепараторів, вживаною в акумуляторах. Акумулятори від французької компанії Delphi мають великі переваги і вони виражені у відмітних особливостях:

забезпечена гарантована безпека експлуатації за рахунок чотирьох камерній системі захисту від витоку електроліту і кріплення додаткових пакетів пластинів
найнижчі температури не впливають на упевнений пуск акумулятор Delphi Freedom, що гарантовано запускає потужний запуск двигуна автомобіля в найсуворіших зимових широтах і гарантує характеристики струму холодної прокрутки

Наша компанія допоможе вам замовити і придбати в строк надійні авто акумулятори французької компанії Delphi. Інновація продукції французької компанії Delphi в тому, що кожен її акумулятор має повну герметизацію і тому :

оптимальна енерго віддача
низька корозія
стабільно високий струм стартера
виключена необхідність його обслуговування
низька вартість автомобільний акумулятор Delphi Київ маловірогідний витік електроліту
повна відсутність можливості забруднення електроліту

Aккумулятору Delphi Freedom забезпечена додаткову потужність.благодоря потужному запуску технології Ca/Ca :

оптимізована активна поверхня пластинів
скловолокно, з якого виготовлена жорстка конструкція сепереторов батареї створює екстремальна вібростійка
контроль рівня заряду акумулятора забезпечений індикатором заряду

Успіх нашої компанії ув'язнений в якості автоакумуляторів, що поставляються, по Україні. Наша компанія давно заявила про себе, як професійна команда висококваліфікованих менеджерів з продажу АБК, який не має аналогів якості. У нас ви зможете замовити і купити акумулятор на автомобіль за найнижчою ціною із складу.

Неякісні авто акумулятори-це, но правило пониження продуктивності і ризик несправності автомобіля. Укладаючи договір з нашою успішною компанією дозволить вам не сумніватися в якості АБК, що продаються. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій авто акумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наші менеджери контролюють якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній " якості. Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної автотехніки, авто акумуляторів, що здійснюють доставку. Усе це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну авто акумулятора вашого авто і важливо-заощадити на ціні.

Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність. Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює своє клієнтське коло, яке з вдячністю відноситься до нашої добросовісної роботи. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися прайсами, в яких ви знайдете усі характеристики і рекомендації по застосуванню авто акумуляторів. Працюйте тільки з надійними постачальниками. Ми чекаємо вас! Купити автомобільний акумулятор Delphi Київ можна по телефонах. Найнижча ціна автомобільний акумулятор Delphi Київ саме у нас! І вигідні умови співпраці. Зв'язуйтеся з нами по телефонах компанії.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11