1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Exide, АКБ Exide Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Exide купити за найкращою ціною в Києві | AKB24.COM.UA

Автомобільні акумулятори Exide

Продаж автомобільний акумулятор Exide є одним з основних напрямів неший компанії. Автомобільний акумулятор Exide робиться більше 80 років і отностится до сегменту акумуляторів преміум класу. Батареї зроблені на заводі Exide Technologies відрізняються високою якістю і вже багатьох років є одним з лідерів ринку акумуляторних батарей. Акумулятори Exide мають найсучасніші технологіями і відповідають усім стандартам і вимогам. Ціна акумулятор Exide Київ залежить від багатьох чинників.

У виробництві пластинів ккумулятора Exide використовується найсучасніше устаткування, технології і свинцево-кальцієвий сплав із застосуванням спец добавок. У виробництві активної маси для пластинів застосовують волокнисті добавки, що увеличевает міцність обмазки і утримує її на пластинах, за рахунок чого термін служби акумулятора выростает. Так само у виробництві активної маси використовуються спеціальні стабілізаційні присадки, що дозволяє значно зменшити відсоток саморазряда батареї.

Основні переваги автомобільні акумулятор Exide

Гарантія 24 мес!
Запуск двигуна при температурі від - 45° З до 55° С.
Швидкий заряд.
Пускові струми на 15ыще.
Висока вібростійка.
Однією з головних переваг є наша справедлива вартість акумулятор Exide Київ.

Коррпус і кришка виготовлені з найсучасніших матеріалів за власною технологією. Конструкція електродів і посадочних місць виключає будь-які деформації і сприяє більшій енерговіддачі. Окрема увага приділяється вібростійкій акумуляторів Exide що особливо актуально на наших дорогах. Зіставивши усі перечисленые переваги і цінову політику акумуляторів Exide, можна сміливо купувати і використати! Ви зможете придбати за готівковий розрахунок або по безналу авто батареї від фірми Exide. Купити акумулятор Exide Київ можна по телефонах нижче. Ми чекаємо ваших замовлень.