1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Hanza, акумулятори в Києві на Петрівці-akb24.com.ua

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільний акумулятор Hanza (Ханза) купити за найкращою ціною в Києві-AKB24.COM.UA

Купити акумулятор автомобільний Hanza в Києві на Петрівці

Продаж автомобільний акумулятор Hanza є одним з основних напрямів неший компанії. Автомобільний акумулятор Hanza відносяться до Преміум сегменту і виконаний по найсучасніших розробках, по справжньому німецька якість робить це джерело живлення дуже надійним і довговічним при не високій ціні. Він стабільно переносить перепади напруги за будь-яких погодних умов, дуже стійкий до глибокого розряду. Завдяки власному науковому центру заводу, вдалося досягти максимальних пускових струмів в кожній місткості. Ціна акумулятор Hanza Київ залежить від багатьох чинників. Срібні контакти пластинів батареї дозволили значно збільшити провідність і зменшити час повного заряду. Використовуючи цю технологію зарядити АКБ Hanza вдається на 25ыстрей, чим у конкурентів. Пакетування платин в спеціальні ізолятори дозволяє на 100исключить внутрішнє замикання і витік енергії. Так само міра саморазряда дорівнює 0,01

Корпус виконаний з дуже міцного пластика і є повністю герметичним, що дозволяє використати його в самих екстремальних умовах і бездоріжжю. Батареї з великою місткістю добре підходять для експлуатації на автомобілі з великим об'ємом двигуна і просто потужних сучасних моторах. Кришка джерела живлення має спеціальні канали, в яких випари концентруються в краплі і повертаються назад у банки, таким чином витрати електроліту не спостерігається упродовж усього терміну експлуатації, а це в середньому 7-8 років.

Основні переваги автомобільні акумулятор Hanza

Високі пускові струми.
Висока вібростійка.
Термін гарантії 24 мес!
Упевнений запуск двигуна від-45° З до 55° С.
Швидкий заряд.
Однією з головних переваг є справедлива вартість акумулятор Hanza Київ.
Висока стійкість до глибоких розрядів.

Ознайомившись з усіма фактами про акумулятор Hanza, можна дійти висновку, що це дуже надійна і перевірена часом частина вашого автомобіля. Вибравши акумулятор Hanza, Ви можете не замислюватися про його вихід з ладу ще багатьох років.

Якщо у ваз автомобіль належить до європейського виробника, такому як BMW, Volvo, Mersedes, Volksvagen, Renault і тд, тоді вам треба підбирати європейський тип корпусу. Його відмінністю від азіатського типу-геометрія і розташування контактів. Європейські корпуси нижчі і мають велику довжину.

Якщо у Вас автомобіль марки Mazda, Nissan, Toyota, Honda, Daihatsu, KIA, Hyundai і тд, в цьому випадку треба підбирати азіатський корпус. Такий тип корпусу коротше по довжині і має велику висоту у усіх місткостей, приблизно 200-225 мм.

Купити акумулятор Hanza

Купити акумулятор Hanza у нашому інтернет магазині дуже легко і просто. Для замовлення треба натиснути кнопку купити або замовити і заповнити просту форму. Для відправки в регіони, вкажіть місто, ПІБ і номер телефону одержувача. У течії 30 хвилин з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення.

Як замовити акумулятор Hanza?

Для правильного підбору джерела живлення для вашого авто можете скористатися нашим зручним підбором по моделі і марці машини. Знайдіть вашу марку і авто і система видасть відповідні варіанти. Якщо Ви не до кінця уверенны в правильному виборі, тоді дзвоните нам і ми швидко допоможемо.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11