1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний INCI AKU, АКБ INCI AKU Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори INCI AKU купити за найкращою ціною в Києві | AKB24.COM.UA

Автомобільні акумулятори INCI AKU (Инджи Акю)

Продаж аккумулято INCI AKU Київ є одним з головних напрямів нашої компанії. Автомобільний акумулятор INCI AKU є продуктом дуже відомого і такого, що зарекомендував себе з кращого боку концерну Инджи Акю. Концерн був заснований в 1984 році і став першим в Туреччині у виробництві кальцієвих акумуляторів.

Ціна аккумулято INCI AKU Київ залежить від багатьох чинників. Акумулятори INCI AKU поставляються в 70 країн світу, що робить концерн дуже відомим. Так само Инджи Акю став першим у виробництві акумуляторів, що не обслуговуються, в Туреччині. INCI AKU на сьогодні є найбільшим експортером у своїй сфері і поставляє авто акумулятори INCI AKU на заводи-DAIMLER MITSUBISHI, PEUGEOT, FORD, KIA.

Авто акумулятори INCI AKU діляться на наступні серії:

Аку Супр A
Инджи Акю Formul A
Инджи Акю Nano Gold
Однією з переваг є наша справедлива вартість аккумулято INCI AKU Київ.

Купити акумулятор INCI AKU

Акумулятори INCI AKU SuprA сумісні майже з будь-якою маркою і конструкцією автомобілями. Одним з плюсів є велика енергоємність АКИ INCI AKU SuprA і тривалий термін служби. Акумулятори цієї серії є малообслуговуваними і оснащені пластинами Ca-Ca Exmet.

До акумуляторів, що не обслуговуються, відносяться INCI AKU FormulA. Для кращої эксплуотации і роботи АКБ в його корпусі встановлені пластини із сплаву олова і срібла. Витоку електроліту перешкоджає спеціальна інноваційна подвійна кришка. Для зручності на кришці розміщений индекатор стани акумулятора.

Акумулятори серії INCI AKU Nano Gold розроблені для эксплуотации в автомобілях преміум класу. Усі АКБ цієї серії оснащені спеціальною технологією "Старт-стоп". У виготовленні повнокаркасних пластинів використовувалася нанокресталическая технологія. Купити акумулятор INCI AKU Київ можна по телефонах нижче.

Відео товару автомобільний акумулятор INCI AKU (Инджи Акю)