1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний ИСТА, АКБ ИСТА Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Иста - купити акб Ista в Києві, Доставка по Україні

Автомобільні акумулятори Иста (ISTA)

З історії українського вітчизняного виробника заводу ЗАТ "ИСТА-центр", корникоторой йдуть в 1992 рік надбання незалежності України. Цей час ознаменований тим, що тоді Ураина не мала своїх виробників акумуляторів стартерів. Ця продукція втратила уся в Росії. Паралізовано була уся рухлива авто частина України, яка наводилася в рух ключем стартера авто акумулятора.

Країні терміново потрібні були авто акумулятори і це завдання почали вирішувати усі спільно і в першу чергу найрізноманітніші підприємці, які кустарним і напівкустарним способом взялися за вирішення проблеми створення виробництва авот акумуляторів, наводнивши ринок. Але з часом з'явилися можливості створення високо технологічних виробництв з сучасними лініями виробництва авто батарей.
Одним з таких заводів і є сучасне вітчизняне виробництво ЗАТ "ИСТА-центр", яке було побудовано і названо "ИСТА" (джерела струму акумуляторні). Грандом акумуляторного виробництва стала успішна відома у всьому світі фірма Varta і з 1996 року став Український промислово-інвестиційний концерн діловим партнером ЗАТ "ИСТА-центр.

Продаж автомобільний акумулятор Ista Київ є одним з основних напрямів неший компанії. Наша успішна компанія, підтримуючи національного українського споживача, веде тісні партнерські відносини із ЗАТ "ИСТА-центр", як єдиним виробником акумуляторів в Україні з повним виробничим циклом. Продукція ЗАТ "ИСТА-центр" має високу якість на рівні європейських виробників і вона відома не лише вітчизняному споживачеві, але і зарубіжному і вже з 2000 року ЗАТ "ИСТА-центр" відносно "Бальній системі оцінки постачальників", був визнаний кращим постачальником на АТ "АВТОВАЗ". ЗАТ "ИСТА-центр" сьогодні-це виробник двадцяти семи типоразмеров акумуляторів, а освоєння до випуску збільшилося до п'ятдесяти двох. Такий прорив у виробництві свідчить, що Україна впоралася із завданням виробництва вітчизняного производитея авто акумуляторів і може забезпечити своїм товаром усі галузі народного господарства і збройні сили України.

Неякісні авто акумулятори-це, но правило пониження продуктивності і ризик несправності автомобіля. Укладаючи договір з нашою успішною компанією дозволить вам не сумніватися в якості тих, що продаються АБК ИСТА. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій авто акумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наші менеджери контролюють якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній" якості. Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної авто техніки, здійснюють доставку автомобільний акумулятор ИСТА.

Однією з переваг є низька вартість автомобільний акумулятор Ista Київ. Усе це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну авто акумулятора вашого авто і важливо-заощадити на ціні. Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність.

Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює своє клієнтське коло, яке з вдячністю відноситься до нашої добросовісної роботи. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися прайсами, в яких ви знайдете усі характеристики і рекомендації по застосуванню авто акумуляторів. Працюйте тільки з надійними постачальниками. Ми чекаємо вас! Найнижча ціна автомобільний акумулятор Ista Київ саме у нас! Купити автомобільний акумулятор Ista Київ можна по телефонах (063) 247-99-35, (099) 616-08-75, (044) 247-99-35, (067) 406-80-02.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11