1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний MORATTI Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори MORATTI купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто MORATTI

Продаж автомобільний акумулятор MORATTI є одним з основних напрямів неший компанії. Автомобільний акумулятор MORATTI робиться в Словенії і отностится до сегменту акумуляторів преміум класу. Словенія вже багатьох років є одним з лідерів ринку акумуляторних батарей. Акумулятори MORATTI мають найсучасніші технологіями і відповідають усім стандартам і вимогам. Ціна акумулятор MORATTI Київ залежить від багатьох чинників.

У виробництві пластинів ккумулятора MORATTI використовується найсучасніше устаткування, технології і свинцево-кальцієвий сплав із застосуванням спец добавок. У виробництві активної маси для пластинів застосовують волокнисті добавки, що увеличевает міцність обмазки і утримує її на пластинах, за рахунок чого термін служби акумулятора выростает. Так само у виробництві активної маси використовуються спеціальні стабілізаційні присадки, що дозволяє значно зменшити відсоток саморазряда батареї.

Основні переваги автомобільні акумулятор MORATTI

Термін гарантії 36 мес!
Упевнений запуск двигуна від-45° З до 55° С.
Швидкий заряд.
Високі пускові струми.
Висока вібростійка.
Однією з головних переваг є наша справедлива вартість акумулятор MORATTI Київ.
Висока стійкість до глибоких розрядів.

Окислювально-відновна реакція взаємодії позитивних і негативних електродів робиться методом компенсаційного управління, який дозволяє підвищити вихідні енергетичні показники і підвищує термін служби акумулятора.

Коррпус і кришка виготовлені з найсучасніших матеріалів за власною технологією. Конструкція електродів і посадочних місць виключає будь-які деформації і сприяє більшій енерговіддачі. Окрема увага приділяється вібростійкій акумуляторів MORATTI що особливо актуально на наших дорогах. Зіставивши усі перечисленые переваги і цінову політику акумуляторів MORATTI, можна сміливо купувати і використати! Ви зможете придбати за готівковий розрахунок або по безналу авто батареї від фірми MORATTI. Купити акумулятор MORATTI Київ можна по телефонах нижче. Ми чекаємо ваших замовлень.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11