1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Sznajder Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Sznajder купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто Sznajder

Продаж акумулятор Sznajder Київ є одним з основних напрямів неший компанії. Наша компанія має авторитет на ринку продажів акумуляторів, як вітчизняного виробника, так і зарубіжного У асортимент Автозаводу "ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A". налічується не одна марка авто акумуляторів, яка має свою широкий попит як у світовому так і в масштабі українського споживача.

Це підприємство є одним з найбільших виробників акумуляторів в Європі. "ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A". і заснований в 1925 р. Цей підприємство перенесли ряд реконструкцій і зараз це вже абсолютно сучасне підприємство з виробництвом на основі застосування новітніх спеціальних технологічних процесов для випуску авто акумуляторів.

Однією з переваг є низька вартість акумулятор Sznajder Київ. В якості продукції компанії "ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A". не доводиться сумніватися, оскільки вона повністю відповідає міжнародним вимогам якості ISO 9001, ISO 14001, QS 9000 (General Motors, Chrysler), VDA 6.1 (Volkswagen- Ауди), із стовідсотковою відповідністю якості і санітарно- гігієнічним нормативам, перевіреним відповідності нормам Гостів Російської Федерації і Країн СНД, з якими функціонує автозавод.

Автозаводу "ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A". завоював ринок не лише в Європі, але і у всьому світі, якісний виробник авто акумуляторів і те, що авто акумулятори "SZNAJDER" коштують вже в 93уществующих авто, говорить про багато що. А цьому зобов'язує, що .автозавод "ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A має широкий вибір і дає можливість широко використати автоакумулятори "SZNAJDER".

Важливим чинником авто а ккумулятора "SZNAJDER" має той факт, що усі його модифікації підлягають вторинній переробці. У нашій компанії ви зможете замовити і придбати авто акумулятори, вироблювані Польською компанією "ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A". з серією Silver" авто акумуляторів "SZNAJDER", яка є останньою розробкою заводу з правильними і негативними електродами, виготовленими зі свинцево-кальцієвого сплаву з додаванням срібла цілком не обслуговувані працюючих при екстремальних температурах від-40 до 80 °З з потужною пусковою електрикою в течії усієї эксплуотации, саме із-за наявності срібла в пластинах найменша витрата дистильованої води і дольшим терміном використання. оснащені системою "Accusafe", що не дозволяє електроліту виливатися при нахилі забезпечені анти вибуховою системою "Anti-explosion" обладнані індикатором "Magic eye".

Звертайтеся в нашу компанію і завжди отримайте потрібний продукт і вчасно. Постійним покупцям ми предлогаем систему знижок. Наша компанія має авторитет надійного партнера на ринку з продажів авто акумуляторів. Майте справу тільки з прогресивними і надійними партнерами і ви будете успішні. Найнижча ціна акумулятор Sznajder Київ саме у нас! Купити акумулятор Sznajder Київ можна по телефонах нижче. Ми чекаємо вас!

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11