1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Автомобільний Акумулятор Varta, АКБ Varta Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільний акумулятор Varta купити за найкращою ціною в Києві-AKB24.COM.UA

Автомобільні акумулятори Varta

Продаж автомобільний акумулятор Varta є одним з основних напрямів нашої компанії. Однією з переваг є низька вартість автомобільний акумулятор Varta. Ми маємо в розпорядженні широку лінійку акумуляторів Торгової марки VARTA (з розшифровкою абревіатури Vertrieb, Aufladung, Reparatur Transpordiv Akkumulator, тобто Збут, Зарядка, Ремонт Акумуляторів, що Транспортуються)засновану паном Мюллером в 1887 році.

"Varta Automotive" - це розгалужене виробництво з сімома заводами, що продають свою продукцію в п'яти європейських країнах :

Франції
Іспанії
Австрії
Німеччині
Чехії

Західноєвропейські авто виробники отримують одну третину . вироблюваних на VARTA акумуляторів "Varta Automotive" так само веде успішно постачання на вторинний ринок, займаючи провідне місце в Європі. Ринки Азії, Африки і Латинської Америки беруть участь в експортних операціях с.Торговой маркою VARTA.

Більше 20 мільйонів акумуляторних батарей (2002 рік) - такий обсяг виробництва усіх виробничих площ Торговою маркою VARTA, а оборот 2001 року склав більше 590 млн. євро, а в 2002 році в компанію Johnson Controls Battery влився автомобільний підрозділ компанії VARTA.

Наша компанія, успішно співпрацюючи, отримує продукцію найбільшого у світі" Varta Automotive", маючи дочірні компанії в усіх європейських країнах і центром правління в місті Ганновері (Німеччина, земля Нижня Саксонія), що входить зараз в корпорацію Johnson Controls Inc. (США)що є виробником автомобільних акумуляторів і внутрішнього оснащення для автомобілів.

Більше 3-х тисяч чоловік налічує штат працівників компанії, у якої головна компанія VB Autobatterie GmbH, а складова в ній 80омпания Johnson Controls, а доля компанії Robert Bosch GmbH - 20/br>
Неякісні авто акумулятори - це, но правило пониження продуктивності і ризик несправності автомобіля. Укладаючи договір з нашою успішною компанією дозволить вам не сумніватися в якості тих, що продаються АБК. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій авто акумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наші менеджери контролюють якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній" якості. Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної авто техніки, авто акумуляторів, що здійснюють доставку. Усе це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну авто акумулятора вашого авто і важливо - заощадити на ціні. Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність.

Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює своє клієнтське коло, яке з вдячністю відноситься до нашої добросовісної роботи. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися прайсами, в яких ви знайдете усі характеристики і рекомендації по застосуванню авто акумуляторів. Працюйте тільки з надійними постачальниками. Ми чекаємо вас! Найнижча ціна автомобільний акумулятор Varta саме у нас! Купити автомобільний акумулятор Varta можна по телефонах компанії.