1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Vega Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Купити Автомобільний акумулятор Vega - Автомобільні акумулятори Vega, Продаємо акумулятори Vega для авто Акб в Києві

Акумулятори для автомобіля Vega

Автомобільні акумулятори Vega на сьогодні по праву займають лідируючі позиції завдяки своїй високій якості і довгому терміну служби. АКБ робляться на потужностях заводу ЗАТ Веста-Дніпро який розташований в місті Дніпропетровськ. Ця батарея чудово підійде тому, хто шукає високу якість за порівняно невисоку вартість.

АКБ Vega умовно можна поділити на обслуговувані і такі, що не обслуговуються. По терміну служби вони працюють однаково, головна їх відмінність ця будова кришки. У тих, що не обслуговуються є мережа каналів які усі випари перетворюють на краплі і повертають назад у банки. Обслуговувані моделі мають кришку з отворами через яке можна додати електроліт і перевірити щільність у банках.

У виробництві джерел живлення для автомобіля Vega використовується тільки сама краща сировина. Робляться вони на повністю автоматизованій німецька лінії, що дозволяє досягти терміну служби від 5 до 7 років. Пластик корпусу має підвищену ударо і вібро стійкість, він одночасно міцний і еластичний.

Джерело живлення робиться в усіх місткостях і типах корпусу, без проблем можна підібрати для легкового і вантажного автомобіля. Місткості для легкових автомобілів представлений від 45 до 100, і вантажна група від 140 до 225. Також є пряма і зворотна полярність, це правий і лівий плюс. Правий плюс підходить для усіх європейських автомобілів і деяких моделей авто вироблених в СНД. Батарея з лівим плюсом в основному підходять для вітчизняного автопрома.

Усі пластини електроди в джерелі живлення поміщені спеціальні пакети сепаратори які виключають внутрішнє замикання між електродами. Ця технологія дозволяє збільшити термін служби і отримати більш високі пускові струми.

Основні переваги акумуляторів Vega

довгий термін служби завдяки новітнім технологіям у виробництві і якісній сировині
підвищена пускові струми, що робить упевненим старт двигуна в холодну пору року
Корпус з надміцного пластика
підвищена вібростійка
підвищена стійкість низьким розрядам
довгий термін служби
невисока ціна

Розглянувши усі ці переваги Можна дійти чіткого висновку, що акумулятори Vega є однією з кращих пропозицій на ринку незважаючи на невисоку ціну. Якщо ви шукаєте надійне джерело живлення для вашого автомобіля рекомендуємо звернути увагу на цей бренд і ви залишитеся задоволеними на довгі роки

Як замовити акумулятор автомобільний Vega

Після того, як Ви визначилися з відповідною моделлю для вашого авто Вам необхідно оформити замовлення. Оформити замовлення на нашому сайті на акумулятор Vega дуже швидко і легко. Для цього вам треба натиснути кнопку купити або замовити яка знаходиться під ціною товару, в спливаючому вікні вкажіть адресу доставки по Києву або Місто, ПІБ і номер телефону для відправки товару.

Як купити акумулятор Vega

Для того, щоб правильно підібрати і купити акумулятор Vega, Вам необхідно зрозуміти яка місткість потрібна. Найпростіший і швидший спосіб визначитися з місткістю, це подивитися на ваше старе джерело живлення, де на кришці маркірується його місткість і пусковий струм. Наступним кроком буде визначення полярності, для цього необхідно акумулятор повернути клемами ближче до себе і саме в цьому положенні подивитися з якого боку плюсова клема.

Неправильним визначенням полярності вважається просто відкрити капот і подивитися на акумулятор, оскільки в кожному автомобілі він розташований по-різному і визначити таким чином ви можете самі себе обдурити.

Другий спосіб це скористатися зручним і швидким пошуком по марці і моделі автомобіля на нашому сайті. Якщо ви підбираєте батарею для вашого автомобіля вперше і боїтеся зробити неправильний вибір, тоді вам краще звернутися до наших менеджерів. Для цього ви можете набрати будь-який номер телефону вказаний на сайті або скористатися чатом. Ми допоможемо вам правильно підібрати і купити акумулятор для вашого автомобіля швидко і легко!

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11