1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор X-Force в Києві ⚡ ДОСТАВКА без Вихідних ⚡ Установка ✅ ГАРАНТІЯ ⚡ akb24.com.ua

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори X-Force купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити автомобільний акумулятор X-Force в Києві

Продаж автомобільний акумулятор X-Force є одним з основних напрямів неший компанії. Автомобільний акумулятор X-Force відносяться до Преміум сегменту і виконаний по найсучасніших розробках, по справжньому німецька якість робить це джерело живлення дуже надійним і довговічним при не високій ціні. Він стабільно переносить перепади напруги за будь-яких погодних умов, дуже стійкий до глибокого розряду. Завдяки власному науковому центру заводу, вдалося досягти максимальних пускових струмів в кожній місткості. Ціна акумулятор X-Force Київ залежить від багатьох чинників. Срібні контакти пластинів батареї дозволили значно збільшити провідність і зменшити час повного заряду. Використовуючи цю технологію зарядити АКБ X-Force вдається на 25ыстрей, чим у конкурентів. Пакетування платин в спеціальні ізолятори дозволяє на 100исключить внутрішнє замикання і витік енергії. Так само міра саморазряда дорівнює 0,01

Корпус виконаний з дуже міцного пластика і є повністю герметичним, що дозволяє використати його в самих екстремальних умовах і бездоріжжю. Батареї з великою місткістю добре підходять для експлуатації на автомобілі з великим об'ємом двигуна і просто потужних сучасних моторах. Кришка джерела живлення має спеціальні канали, в яких випари концентруються в краплі і повертаються назад у банки, таким чином витрати електроліту не спостерігається упродовж усього терміну експлуатації, а це в середньому 7-8 років.

Основні переваги автомобільні акумулятор X-Force

Високі пускові струми.
Висока вібростійка.
Термін гарантії 24 мес!
Упевнений запуск двигуна від-45° З до 55° С.
Швидкий заряд.
Однією з головних переваг є справедлива вартість акумулятор X-Force Київ.
Висока стійкість до глибоких розрядів.

Ознайомившись з усіма фактами про акумулятор X-Force, можна дійти висновку, що це дуже надійна і перевірена часом частина вашого автомобіля. Вибравши акумулятор X-Force, Ви можете не замислюватися про його вихід з ладу ще багатьох років.

Якщо у ваз автомобіль належить до європейського виробника, такому як BMW, Volvo, Mersedes, Volksvagen, Renault і тд, тоді вам треба підбирати європейський тип корпусу. Його відмінністю від азіатського типу-геометрія і розташування контактів. Європейські корпуси нижчі і мають велику довжину.

Якщо у Вас автомобіль марки Mazda, Nissan, Toyota, Honda, Daihatsu, KIA, Hyundai і тд, в цьому випадку треба підбирати азіатський корпус. Такий тип корпусу коротше по довжині і має велику висоту у усіх місткостей, приблизно 200-225 мм.

Купити акумулятор X-Force

Купити акумулятор X-Force у нашому інтернет магазині дуже легко і просто. Для замовлення треба натиснути кнопку купити або замовити і заповнити просту форму. Для відправки в регіони, вкажіть місто, ПІБ і номер телефону одержувача. У течії 30 хвилин з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення.

Як замовити акумулятор X-Force?

Для правильного підбору джерела живлення для вашого авто можете скористатися нашим зручним підбором по моделі і марці машини. Знайдіть вашу марку і авто і система видасть відповідні варіанти. Якщо Ви не до кінця уверенны в правильному виборі, тоді дзвоните нам і ми швидко допоможемо.