1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний HANKOOK Київ- Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

ᐉ КУПИТИ АВТОМОБІЛЬНИЙ АКУМУЛЯТОР HANKOOK ЦІНА КИЇВ-Akb2️⃣4️⃣©️

Купити акумулятор для авто HANKOOK

Акумулятор автомобільний HANKOOK займають лідируючі позиції на ринку джерел живлення для автомобіля. Мають високу якість і довгий термін експлуатації. В середньому термін служби цієї батареї від 5 до 7 років незалежно від умов експлуатації. Усі моделі марки HANKOOK являється що не обслуговуються, що робить їх зручними для експлуатації. Такий довгий термін служби досягається завдяки використанню власних новітніх технологій і найякіснішої сировини. Для виготовлення пластинів використовуються тільки первинна сировина. Основні переваги HANKOOK
  1. Висока якість
  2. Довгий термін служби (5- 7 років, за умови правильної эксплуотации)
  3. Міцний і надійний корпус
  4. Батарею можна підібрати під будь-яку марку авто
  5. Високий пусковий струм

Як купити акумулятор HANKOOK?

HANKOOK можна підібрати для абсолютно будь-якої марки автомобіля, вони робляться в європейських і азіатських корпусах. Азіатські корпуси відрізняється геометрією, вони мають велику висоту і менше по довжині, ніж європейські. Тому для правильного вибору треба спершу переконатися який тип корпусу стоїть саме у вашому автомобілі. Для того, щоб підібрати і купити акумулятор HANKOOK краще звернутися до наших менеджерів які швидко підберуть вам відповідну модель.

Як замовити автомобільний акумулятор HANKOOK онлайн?

Якщо Вам важко визначитися у вибором, кращий спосіб звернутися до наших фахівців. Ми завжди на зв'язку і ради будемо допомогти Вам. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам запропонувати оптимальний бренд у вашому бюджеті. Ми продаємо тільки те в чому уверенны, і не завжди висока ціна є запорукою хорошої якості. Саме тому звертаючись до нас Ви зможете придбати відмінний акумулятор за розумні гроші, чекаємо ваших дзвінків.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11