1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Підібрати акумулятор для авто в Києві - Гарантія, Доставка по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Підбір акумулятора по марці автомобіля - akb24.com.ua

Підбір акумулятора по марці автомобіля в Києві

Як правильно підібрати акумулятор для автомобіля

Автомобільний акумулятор є однією з головних деталей сучасного транспортного засобу, не залежно від марки і віку. Велика кількість електроніки вимагає справної роботи джерела живлення і у разі відмови просто не заведеться.

Автомобільний акумулятор відноситься до витратної частини запчастин. На вихід з ладу може вплинути декілька чинників, до самої часто зустрічається відноситься сульфатация металу пластинів батареї, що призводить до втрати місткості або замиканні. Погану дію наносить вібрація, яку неможливо уникнути з якістю наших доріг.

Більшість виробників роблять батареї з досить хорошою вібростійкою але і це не завжди рятує. Так само згубно впливає зміна температури з холоду на жару і навпаки. В середньому термін служби джерела живлення дорівнює 3-7 років. Така велика різниця обумовлена якістю сировини з якого вони робляться і технології самого виробництва. Не секрет, що чим дорожче акумулятор тим довше він прослужить.

Який акумулятор підібрати для автомобіля?

Джерела живлення для автомобіля умовно можна поділити на два типи корпуси (його фізичний розмір). Перший це європейський розмір корпусу, давайте розглянемо місткість 60 Ампер, в європейському корпусі такий акумулятор має розмір (ДхШхВ) 242х175х190 мм, не залежно від виробника. Батарея такої ж місткості 60 Ампер в азіатському корпусі має розмір (ДхШхВ) 232х175х225. Розглянувши розміри двох типів корпусу можна зрозуміти, що європейський тип нижче і довше а азіатський коротше по довжині і вище.

Часто автовласники плутають тип корпусу з полярністю думаючи, що азіатські акумулятори це з лівим плюсом, але це не так. Обидва типи корпусу мають пряму і зворотну полярність. Бажано перед купівлею зрозуміти який саме тип корпусу потрібний Вам, для цього можна скористатися лінійкою і поміряти висоту батареї.

Як замовити автомобільний акумулятор онлайн?

На сьогодні більшість автовиробників роблять машини так, щоб при будь-якій поломці Ви відразу зверталися на офіційний сервіс. У сучасній машині відкривши капот можна відразу і не знайти де розташований акумулятор. Величезна кількість пластикового захисту може приховувати його від ваших очей. Тому не маючи спеціального інструменту Ви навіть не зможете фізично подивитися яка місткість батареї встановлена. Так що ж робити у такому разі?

Для цих випадків і якщо Ви просто не хочете витрачати час на пошук акумулятора під капотом і з'ясовувати його місткість, можна скористатися зручним підбором акумулятора по марці вашого авто, об'єму двигуна і року виробництва.

На нашому сайті представлений асортимент перевірених виробників, які відрізняються хорошою якістю і довговічністю. Якщо у Вас виникають будь-які питання відносно вибору, ми з радістю допоможемо Вам в цьому, для цього можете зв'язатися по телефонах або використовуючи чат на сайті.