1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний ZAP Київ- Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори ZAP - купити акб ZAP в Києві, Доставка по Україні

Купити акумулятор для авто ZAP

Акумуляторні батареї ZAP робляться на заводі ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA який був заснований в 1925 році. Засновником підприємства став німецький інженер Фрідріх Мюллер. Спочатку завод робив акумуляторні батареї для потягів, пізніше з бурхливим розвитком виробництва автомобілів, завод почав виготовлення батарей для машин.

Новітні розробки і кращі технології виробництва вивели завод у світові лідери з виробництва акумуляторних батарей. Незабаром підприємство увійшло до складу заводів по произодству батарей акумуляторів TUDOR і вже в 1930 році компанія стала найбільшим у світі виробником джерел живлення.

У 1945 році сталася націоналізація заводу і до 90х років це було державним підприємством. Основний деятельносттью було виробництво акумуляторних батарей для автоконцернів і оборонного комплексу. 1993 року завод був Варто відмітити, що на заводі було повністю оновлено устаткування і налагоджено власне виробництво свинцевих грат за технологією Expanded Metal. На даний момент ця технологія вважається самій прогресивной і дозволяє акумулятору довше зберігати заряд. Процес зарядки акумуляторів робиться на німецькому устаткуванні. Сама зарядка робиться в спеціальних ваннах з охолоджувачем, саме така оптимальна температура дозволяє зберегти усі хімічні властивості наповнювача і металевих пластинів батареї. Після такого глобального удосконалення завод робить акумулятори які відповідають сертифікатам якості-QS 9000, ISO 9001, VDA 6.1, ISO/TS 16949, ISO 14001.

На сьогодні акумулятори ZAP вже завоювали європейський ринок, довівши свою високу якість. Так в 2000 році серія ZAP CALCIUM завоювала титул "Євро Лідер" і стає батареєю, що самою, що продається, в Європі. Зараз продукція поставляється у більш ніж 20 країн і набирає Якщо ж Ви хочете вирішити питання з акумулятором років на 5-7, тоді Вам треба вибрати акумулятори преміум класу. Тут застосовуються найсучасніші технології і матеріали. Такі джерела живлення відрізняються винятковою надійністю і довгим терміном служби. Не дивлячись на будь-який клас батареї, який Ви виберете, звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, багаторічний досвід продажу акумуляторів для автомобіля, дозволяє допомогти Вам зробити правильний вибір.

Як замовити автомобільний акумулятор ZAP онлайн?

Замовити онлайн Акумулятор ZAP на нашому сайті дуже легко і швидко. для замовлення Ви пожете натиснути кнопку купити і вказати ваші дані для відправки або доставки по Києву. Доставка по Києву здійснюється в течії 2-3х годинника після замовлення. Відправку здійснюємо в день замовлення якщо замовлення було оформлене до 17/00. З будь-яких питань можете звертатися по телефонах указаным нижче. Замовлення на сайті приймаються 24/7.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11