1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Ксенон, Биксенон, Лампи Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Купити ксенон, купити биксенон, купити ксенонові лампи, купити комплект ксенон, купити ксенон для автомобіля, лампи ксенон Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ, Львів вартість, ціна, продаж, доставка, гарантія, відгуки, характеристики, відео!

Опис товару ксенонові лампи биксенон

Продаж ксенон Київ є одним з головних напрямів нашої компанії. Ксенон і биксенон-це підвищення видимості і безпеки на дорозі, зниження енергоспоживання, так само ксенонові лампи мають повышеный термін служби відносно галогенових. Комплекти ксенонового світла набирають все більшу популярність на дорогах нашої країни його можна легко відрізнити по холодно-блакитнуватому відтінку. Ксенонова лампа представляє собою газорозрядну колбу, заполненую під високим тиском інертним ксеноном. Ціна ксенон Київ залежить від багатьох чинників.

Чим відрізняється биксенон від ксенону?

Биксенон від ксенону відрізняється спеціальною проводкою яка перемикає биксеноновую лампу з ближнього світла на далеке, так само відрізняється лампами. Перемикання здійснюється шляхом переміщення колби лампи вперед-назад мосредством механічного або электро-магнитного приводу, що міняє фокусування освітлення. Стандартний комплект биксенон включає 2 лампи биксенон, два блоки ксенон, проводка биксенон, іноді спеціальні контроллери. Однією з переваг є наша справедлива вартість ксенон Київ.

За рахунок відсутності нитки розжарення ксенонові лампи мають більший термін служби відносно звичайних ламп. При звичайній эксплуотации термін служби ламп складає 3-4 роки. Для виміру интенсиности світла ксенонових ламп можна використати наступну шкалу.

Шкала інтенсивності світла ксенон

3000К-в основному використовується в противотуманках має жовтий відтінок.
4300К-найчастіше встановлений в авто в комплектацію яких входить ксенон із заводу, має тепло жовтий відтінок.
5000К-має білий колір без відтінків.
6000К-блакитнувате світло.
8000К-блакитне світло.
10000К-фіолетовий колір з пурпурним відтінком.
12000К-фіолетовий.

Ефективність лампи ксенон

Потужність ксенонових ламп складає 35 Вт, що можна віднести до досить низького показника, є одним з плюсів оскільки знижується загальне навантаження на електро мережа автомобіля. Звичайна галогенна автомобільна лампа в 45 Вт випромінює світловий потік рівний 600 люменів ксенонова лампа потужністю в 35 Вт маєте показник в 3000 люменів. Ще однією з переваг є застосування ксенонових лінз, що дозволяє сфокусувати світловий потік фар нвмного ефективніше.

Як правильно підібрати лампу ксенон

На даний момент переобладнання абсолютно будь-якої галогенної оптики не складе великих труднощів. Для цього навіть не треба переробляти посадочне місце самої лампи у фарі. Це стало можливим після застосування виробниками адаптивних цоколів під галоген. Це-H1, Н3, Н7, H9, Н11, Н27, H4, HB4 та ін. Тому переробка фар зводиться до заміни ламп галогенних на ксенонові і установки блоку розжига. Купити ксенон Київ можна по телефонах нижче.

Приклад цоколь лампи ксенон і биксенон

Приклад освешения лампи ксенон


Відео ксенон ксенонові лампи биксенон

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11

Сторінка 1 з 4