1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Моторне мастило Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

КУПИТИ МОТОРНЕ МАСТИЛО КИЇВ, ЦІНА МОТОРНЕ МАСТИЛО, ВАРТІСТЬ МОТОРНЕ МАСТИЛО, ПРОДАЖ МОТОРНЕ МАСТИЛО КИЇВ, ХАРКІВ, ДНІПРО, ОДЕСА, ЛЬВІВ. ВІДГУКИ, ХАРАКТЕРИСТИКИ, ОПИС, ВІДЕО!

Моторні мастила Київ, доставка по Україні

Продаж моторне мастило Київ є одним з головних напрямів нашої компанії. Ціна моторне мастило Київ залежить від багатьох чинників. Моторне мастило являється завітай одним з главнык компонентів двигатиля автомобіля. Для стабілізації і поліпшення роботи усіх вузлів і агрегатів авто треба своєчасно міняти моторне, гідравлічне і трансмисионное олія. Моторне мастило запобігає двигуну від тертя, зносу і інших руйнувань. За умови використання рекомендованої олії виробником авто можна набагато збільшити ресурс двигуна.

На сьогодні ринок авто запчастин України може запропонувати велику кількість марок і виробників моторного мастила. Це дозволить Вам зробити правильний вибір і знайти відповідний для себе варіант. Виробники моторного мастила піклуючись про усіх своїх клієнтах випускають різні лінійки олій для будь-якого віку і пробігу автомобіля. У нас Ви зможете знайти широкий вибір виробників моторного мастила таких як ARAL, BIZOL, MOTUL, BP, CASTROL, MOBIL, FUCHS, ESSO, SHELL, REPSOL, ELF, XADO, ZIC та ін.

Як правильно вибрати моторне мастило для автомобіля

Оптимально при виборі моторного мастила дотримуватися рекомендацій виробника Вашого автомобіля. Їх можна знайти в інструкції по эксплуотации авто або на сайті компанії. При самостійному виборі моторного мастила треба звернути увагу на наступні параметри.

Клас в'язкості по SAE.
Клас якості по ACEA (CCMC), API або ILSAC.
Мінеральна, синтетична або напівсинтетична олія.

Чим відрізняється мінеральне моторне мастило від синтетичного?

Синтетичне моторне мастило робиться шляхом хімічних реакцій в результаті яких отримують більш високі эксплуотационные властивості. Після перелічених вище дій синтетичне моторне мастило придбаває велику хімічну і термічну стабільність.

Переваги синтетичного моторного мастила

Низька температура прокачування, що забезпечує рівну роботу двигуна без перевантаження при низьких температурах. Хімічно стабільно на усьому терміні эксплуотации, стійко до окислення і парофинизации. Висока температура випару, що робить його не чутливим до перегрівання. Висока плинність забезпечує попадання і захист абсолютно на усі ділянки двигуна. Однією з переваг є наша справедлива вартість моторне мастило Київ. Все перелічені вище переваги і спосіб виробництва синтетичного моторного мастила роблять його вартість вище чим мінеральне.

Компромисом в цій ситуації може виступити напівсинтетична олія. Його здешевлення досягається змішуванням дорожчих синтетичних з якісними мінеральними оліями. Напівсинтетику цілком можливо застосовувати в усіх типах сучасних ДВС.

Мінеральне моторне мастило робиться шляхом рафінування і дистилялции нафти. Мінералку можна розділити на два види-парафінові і нефтеновые. Одним з мінусів мінеральних олій є велика кількість присадок, що робить його досить недовговічним. Краще віддавати перевагу парафіновим оліям, у них болишая температурна стійкість і кращі характеристики в'язкості.

Як вибрати в'язкість моторного мастила?

Вибір в'язкості моторних мастил робиться по специфікації SAE. SAE-це асоціація автомобільних інженерів. Основний характеристекой являється в'язкість олії. За умови правильного підбору ви набагато полегшите холодний запуск ДВС в умовах низьких температур. Керуючись цією специфікацією моторне мастило можна розділити на три типи: зимові, літні і всесезонные.

Зимова олія позначається символом "W" і числом перед ним-SAE 0w, 5w, 10w, 15w, 20w, 25w.
Літня олія позначається просто цифрами-SAE 5w40, SAE 10w-40.
Всесезонное олія має маркеровку з комбінації зимових і літніх позначень-SAE 5w40, SAE 10w-40.

Зимовий індекс означає до якої мінімальної температури слід використати олію. Для вибору олії для зими треба керуватися середньою температурою вашого регіону.

При виборі моторного мастила для літа більшість авто виробників европы рекомендують використати клас в'язкості 40 і вище, що дозволяє олії залишатися в потрібній плинності, робити охолодження і змащувати усі пари тертя ДВС. Цей клас в'язкості відмінно підійде для автолюбителів з великих міст, які часто стоять в пробках. Купити моторне мастило Київ можна по телефонах нижче.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11