1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Работаем по всей Украине

Купить аккумулятор - Автомобильные аккумуляторы, Продаем аккумуляторы для авто Акб в Киеве

Акумулятор автомобільний недорого в Львові - Продаж і швидка Доставка!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте знижку - Bosch, Varta, Westa, Іста - 5%!

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Возврат Денег 100%!

Если Вам не понравилось качество нашей продукции, или у вас есть пожелания по поводу наших услуг, то мы готовы выслушать вас и сделаем все возможное, чтобы удовлетворить ваши пожелания.

Доставка по Киеву

Доставка в течении 2-3х часов после заказа, возможно быстрее. Заявки на доставку день в день принимаются по телефону до 18:00.

Доставим в день заказа!

Покупаем Б\У аккумуляторы!

Получите СКИДКУ при условии сдачи старого аккумулятора от 120 грн до 900 грн. Рассчитать стоимость вашего АКБ можно по телефону, звоните прямо сейчас.

Akb24.com.ua → №① Акумулятори Львів

Купити акумулятор в Львові, авто акумулятори Львів - akb24.com.ua

Підбір акумулятора по марці автомобіля у Львові

Акумулятори Львів

Акумулятоур хорошої якості це гарантія гарної роботи вашого транспортного засобу. Особливо відповідально варто підійти до вибір даного елемента авто, так як від него справності залежати вся електронна система. Вся система запалювання двигуна безпосередньо залежить від батареї, тому вона повинна чітко відповідати технічним параметрам.

Як правильно обрати акумулятор для автомобіля і які параметри важливі?

При виборі нового джерела живлення автомобіля рекомендуємо дотримуватися та звернути увагу на наступне:

  1. Ємність батареї мабуть її головний праметров, якщо вибрати ємність більше або менше якій рекомендовано заводом виробником транспортного засобу, ви ризикуєте отримати недозаряд або перезаряд, що веде до швидкого виходу з ладу запчастини. Не варто встановлювати ємність більше або менше, так як генератор встановлений із заводу розрахований на заряд певної ємності. Допускається купівля з більшою або меншою ємністю в межах 5 Ампер.

  2. Пусковий струм відповідає за запуск двигуна, це імпульс який отримує стартер під час запуску. Значення пускового струму може перевищувати те, що було встановлене у вас раніше. Чим вище сила струму, тим краще і впевненіше запуск в холодну пору року. Рекомендується високий пусковий для установки на дизельні двигуни, на бензиновому моторі за високим пусковим гнатися немає сенсу.

  3. Розмір акумулятора не повинен перевищувати або бути меншою старого. Якщо не звернути на це уваги, тоді він може не поміститися в посадосное місце або неправильно закріпитися. В разі неправильного встановлення деталь піддається додаткової трясці на поганій дорозі і швидше зламається. Розмір безпосередньо залежить від ємності, якщо цей параметр підібраний правильно, тоді варто звернути увагу на висоту. Деякі автовиробники встановлюють нізкобазові батареї з висотою 175мм, зверніть на це увагу.

  4. Полярність пожет бути пряма (плюсова клема зліва L +) і зворотна (плюсова клема справа R +) Полярність визначається коли АКБ повернути клемами до вас і вони розташовані ближче. Не варто визначати полярність просто відкривши капот авто, він може бути встановлений спиною і ви замовите Не вірно полярність.

  5. Існує два типи джерел живлення. Обслуговуються мають доступ до банок в яких можна перевірити рівень і щільність електроліту, при необхідності обслужити. Регламент обслуговування залежати від безпосередньо вашого стилю їзди (короткі або довгі поїздки), чи припускаєте ви розряди нижче норми і виробника. У хороших виробників за умови дотримання правил експлуотаціі цей період становить 1-2 роки.

Необслуговувані АКБ не мають доступу до банок, вони герметично запаяні і мають спеціальні технологічні отвори для газаотвода під час нагрівання електроліту. Сама конструкція не передбачає витрату електроліту, тому даний тип не потребує обслуговування протягом усього терміну служби.

Де купити акумулятор у Львові?

Купуючи надійний акумулятор ви лишаете себе головного болю мінімум на п'ять років, тому будь-який клієнт хоче зробити правильний вибір і користуватися запчастиною довгі роки без проблем. Наш великий досвід продажів і вузька спрямованість дозволяє допомогти вам з правильним вибором, особливо якщо ви робите таку покупку вперше. Заходячи в каталог і вибравши потрібну ємність ви отримаєте досить багато варіантів.

Вся продукція представлена ​​на сайті 90% знаходиться на складі. Ми здійснюємо швидку доставку і проконсультуємо якщо ви не до кінця визначилися що купити. Замовлення на сайті ви можете оформити 24/7, служба обробки замовлень та консультації працює 9.00 - 20.00.
Akb24.com.ua → №① Акумулятори Львів