1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятори Автомобільні A-Mega, АКБ A-Mega Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Акумулятори автомобільні A-Mega купити за найкращою ціною в Києві | AKB24.COM.UA

Акумулятори автомобільні A-Mega

Продаж акумулятор A-Mega Київ є одним з головних напрямів нашої компанії. Ціна акумулятор A-Mega Київ залежить від багатьох чинників. Якщо Ви хочете купити недорогою акумулятор для автомобіля A-Mega хорошої якості те слід обернути своя увага на акумулятори виробництва підприємства Мегатекс. Підприємство засноване в 1993 році і має величезний досвід у виробництві акумуляторів для автомобілів. Виробнича база по виготовленню стартових акумуляторних автомобільних батарей укомплектовано новітнім імпортним устаткуванням, що дозволяє випускати акумулятори абсолютно усіх корпусотипов, розмірів і місткостей як для європейських так і азіатських автомобілів.

Завод Мегатекс робить якісні акумулятори для авто під власними брендами: A-Mega Special, A-Mega Premium, A-Mega Ultra, A-Mega Asia та ін. Ці авто акумулятори вже давно зайняли лідируючі позиції на ринку України за якістю і справедливій ціні. Така висока якість продукції заводу досягається впровадженням в призводство новітніх інноваційних технологій виготовлення і укомплектовуванням новітнім устаткуванням Європейських і Американських виробників. Підприємство має велике кількість досягнень і нагород як в Україні так і за рубежем.

Однією з переваг є наша справедлива вартість акумулятор A-Mega Київ. Варто так само відмітити довговічність служби акумуляторів A-Mega і високу стійкість до корозии. Електроліт використовуваний в АКБ має нову формулу і проходить декілька мір очищення на найсучаснішому устаткуванні компанії Kustan, яка є лідером у своїй сфері. Якщо Ви вирішите купити акумулятор A-Mega Special, A-Mega Premium, A-Mega Ultra, A-Mega Asia те придбаєте надійного партнера який не підведе вас в найскрутніших погодних умовах. Купити акумулятор A-Mega Київ можна по телефонах нижче.

Відео акумулятори A-Mega Special, A-Mega Premium, A-Mega Ultra, A-Mega Asia

Купити акумулятори A-Mega Special, A-Mega Premium, A-Mega Ultra, A-Mega Asia можна по телефонах нижче

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11