1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Акумулятор на будь-який автомобіль недорого в Вінниці - akb24.com.ua

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУBosch, Varta, Westa, Иста - 5%!

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Купити акумулятор у Вінниці, авто акумулятори Вінниця - akb24.com.ua

Підбір акумулятора по марці автомобіля в Вінниці

Купити акумулятор у Вінниці швидко і легко

Купити надійний і якісний автомобільний акумулятор у Вінниці досить непросте завдання. В якості представлених на нашому сайті виробників ми уверенны на 100Наша компанія має вузький профіль, що дозволяє нам завжди бути професіоналами своєї справи. Наш товар ми закуповуємо безпосередньо у виробника без посередників, тому можемо запропонувати вам максимально низькі ціни.

Одним з головних чинників є дата виробництва батареї. Чим свіжіше акумулятор, тим він довше прослужить і не принесе вам зайвих проблем. Усі товари представлені в нашому інтернет магазині не старше за шість місяців. Якщо у вас виникає питання, де купити акумулятор у Вінниці, сміливо можете звертатися до нас.

Давайте розберемося як правильно підібрати акумулятор для вашого авто, на які параметри звернути увагу:
  1. Кожен акумулятор має головний параметр це його місткість. Місткість-кількість струму, яку батарея здатна віддати упродовж певної кількості часу. Вимірюється в ампер годиннику. Легкові автомобілі комплектуються місткістю від 50 до 75 Ампер годину. Щоб зрозуміти який саме вам потрібний, подивитеся маркіровку на вашому старому АКБ, місткість маркірується двозначним число з індексом Ah. При виборі АКБ слід точно дотримуватися тих цих авто і не купувати місткість більше або менше.

  2. Давайте розглянемо, що таке пусковий струм. Цей параметр можна вибрати трохи більше в межах вашої місткості. Більший пусковий струм не завдасть шкоди системі запалення, а взимку буде запас і упевненіший запуск.

  3. Полярність зазвичай маркірується індексом R або L, що означає з якого боку розміщена плюсова клема. Але це легко визначити і самостійно. Для визначення важливо зрозуміти, де обличчя джерела живлення. Для правильного визначення необхідно мати в розпорядженні акумулятор контактами ближче до себе, тільки в такому положенні можна вірно визначити полярність. Якщо ви не хочете морочитися з визначенням, тоді звернетеся до наших менеджерів в чаті або по телефону, скажіть свою марку авто або зробіть фото, щоб були видні дві клеми і скиньте на пошту або будь-хто зручний месенджер і ми з радістю допоможемо вам.
  4. Тип корпусу буває європейський і азіатський, іноді клієнти плутають ці поняття з полярністю. Європейські і азіатські корпуси мають пряму і зворотну полярність. Основна їх відмінність це довжина, висота і розташування клем відносно кришки АКБ. Європейські встановлюються на авто зроблені європейськими автоконцернами як VW, AUDI, Mercedes, BMW, Volvo, SEAT, Renault, Peugeot і тд. Цей тип корпусу нижче і довше чим. Азіатські ставляться на авто з країн Азії, звідси і назва. Якщо ви власник HONDA, MAZDA, TOYOTA, KIA і тд, тоді вам підходить азіатський варіант корпусу.

Як оформити замовлення на акумулятор у Вінниці

Для зручності користування на нашому сайті є підбір по марці автомобіля, де вам треба вибрати своє авто і ви отримаєте список відповідних товарів. Якщо ви вже визначилися і знаєте, що вам треба купити, тоді на сторінці потрібного товару натисніть кнопку купити і заповните просту форму замовлення. Оформити замовлення можна у будь-який слушний час 24/7.

Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер в течії максимум 30 хвилин для підтвердження замовлення. При підтвердженні замовлення бажано повідомити менеджерові вашу марку авто, щоб переконатися в правильності вибору.