1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Baren Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Baren купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто Baren

Продаж автомобільний акумулятор Baren Київ є одним з основних напрямів неший компанії. Ми продамо вам за найнижчими цінами авто батареї Baren серій Polar, Polar Plus, Profi від всесвітньо відомого виробника, які не підведуть вас і не вийдуть з ладу ні за яких погодних умов. Якщо ви вже мали проблеми з іншими акумуляторами, то Baren Polar Plus забезпечить вам без проблемну роботу авто батареї без долива електроліту. Ці батареї створені для сучасного автолюбителя і їзді без проблем.

Однією з переваг є низька вартість автомобільний акумулятор Baren Київ. Пусковий струм в автоакумуляторах Baren на тридцять відсотків більше, ніж у усіх інших. Ви зможете без проблем стартонуть з місця при будь-якій температурі і вологості повітря. Тут забезпечений додатковий запас потужності, що забезпечує експлуатацію вашого авто при будь-яких навантаженнях. Високо технологічні сплави в конструкції свинець-кальцій-олово для позитивної і свинець-кальцій для негативної грат акумуляторної пластини. цього акумулятора-це запорука пристойної гарантії якості.

Важливий факт поліпшення роботи і підвищення міцності і надійності авто батареї інжекторами. Усі ці чинники виключили і не вимагають обслуговування. Продумали новими технологіями і про випуск газів що запобігає втратам або витокам електроліту А це у свою чергу забезпечило використати в акумуляторах великий об'єм електроліт. Така конструкція поліпшила експлуатаційні якості і тривалість використання авто батареї.

Індикатори зарядженої і кількості електроліту дозволяють тримати на контролі акумулятор Baren усіх серій. Такий суворий контроль забезпечить автомобілістові упевненість в працездатності його авто батареї. Усі розробки по поліпшенню авто акумуляторів зроблені і витримані у рамках стандарту ETN, що забезпечує міжнародною гарантією, вказаною на етикетці, яка входить в специфікацію виробу. Придбавайте в нашій фірмі за найнижчими цінами авто батареї Baren Polar Plus і ви завжди будете упевнені в старті автомобіля за будь-яких умов. Найнижча ціна автомобільний акумулятор Baren Київ саме у нас! Купити автомобільний акумулятор Baren Київ можна по телефонах нижче.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11