1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Medalist Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Medalist - купити акб Medalist в Києві, Доставка по Україні

Купити акумулятор для авто Medalist

Продаж акумулятор Medalist Київ є одним з головних напрямів нашої компанії. Автомобільний акумулятор Medalist є одним з самих надійний на ринку України. Робиться на корейському заводі - Delkor, який курирується американським концерном General Motors. Завдяки використанню і застосуванню інноваційних технологій у виготовленні акумуляторів MEDALIST. вони абсолютно не потребують обслуговування. Унікальна технологія виготовлення електродів дозволяє їм уникати корозию і перешкоджає саморазряду.

В якості пасивной безпеки виступає виступає спеціальна технологія виготовлення і конструкція корпусу акумулятора, яка запобігає википанню електроліту, перетворюючи пару на рідину. За вентиляцію акумулятора відповідають спеціальні отвори які дозволяють залишатися в рабочемм стані при різких перепадах температур. Ціна акумулятор Medalist Київ залежить від багатьох чинників.

Характеристики і переваги авто акумулятор Medalist

Виготовлення електродів АКБ робиться за унікальною технологією-Expanded Metal, по якій свинцово-кальцевые деталі розтягуються, що дозволяє уникнути карозию при эксплуотации, досягається термін служби 5-6 років і підвищує пусковий струм на 25-30/br>
Спеціальна пориста маса наноситься на електроди АКБ Medalist дозволяє підвищити пусковий струм при низьких температурах.

Електроди акумулятора зроблені за технологією Ca/Ca Silver, що сприяє зменшенню витрати рідини.

Однією з переваг є наша справедлива вартість акумулятор Medalist Київ.

Пробки АКБ зроблені за унікальною технологією, конструкція якої повертає увесь випаровуваний електроліт в якості конденсату назад у батарею.

Щоб уникнути разгермитезации клем використовується технологія укручування і подальшого випалення.

Вибравши автомобільний акумулятор Medalist Ви преобретете надійного партнера, який виручить при будь-яких обстаятельствах і погодних умовах. Купити акумулятор Medalist Київ можна по телефонах нижче.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11