1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний MUTLU, АКБ MUTLU Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільний акумулятор Mutlu купити за найкращою ціною в Києві-AKB24.COM.UA

Автомобільні акумулятори Mutlu

Продаж автомобільний акумулятор Mutlu Київ є одним з основних напрямів неший компанії. Наша успішна компанія вже давно працює з MUTLU-одним з найсучасніших і більших заводів в Європі і на Близькому Сході, який в 1996 році був реконструйований з привласненням йому сертифікатів состемы якості ISO 9001, QS 9001, ISO 14001 і ISO/TS 16949 і об'єм його продукції склав понад 3,5 млн. акумуляторів в рік.

Успіх нашої компанії ув'язнений в якості авто акумуляторів, що поставляються, по Україні. Наша компанія давно заявила про себе, як професійна команда висококваліфікованих менеджерів з продажу АБК, який не має аналогів якості. У нас ви зможете замовити і купити акумулятор на автомобіль за найнижчою ціною із складу. Неякісні авто акумулятори-це не лише знижують продуктивності, але і створюють ризик поломки автомобіля. Заключаяя договір з нашою успішною компанією, ви не сумніватиметеся в якості АБК, що продаються. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій автоакумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наші менеджери контроилруют якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній " якості.

Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної автотехніки, здійснюють доставку автоакумуляторів. Ми працюємо з MUTLU AKU-турецькою фірмою виготівником авто акумуляторних батарей. Ця солідна і надійна фірма існує нн авто ринку вже більше п'ятдесяти років і зарекомендувала себе виробник з постійними поліпшеннями з введеннями в кострукцию і підвищення експлуатаційних параметрів акумуляторных батарей новітнього покоління POVVER і HALK. Турецькі конвеєри FORD, FIAT, TOYOTA, OPEL, RENAULT, MERCEDES-BENZ, HYUNDAI, MAN отримують постачання авто акумуляторів від фірми MUTLU.

Наша компанія має в розпорядженні всіляку продукцію від MUTLU, а це:

батареї стартерів
cтационарные авто акумулятори
шахтарські акумулятори, які застосовують в складних умовах : шахтах тягові авто акумулятори в космічній техніці військовій техніці, тунелях.

Автозаводи Ваза, Газа і АЗЛК. у восьмидесятих роках отримували на конвеєри авто акумулятори від MUTLU і за ці роки зарекомендували себе, як надійна і сама продаваеиая марка батарей, в якій поєднується відмінна якість і доступна ціна.

Відмітні особливості авто акумулятори від MUTLU:

кальцієва технологія виготовлення пластинів не вимагає відходу і вважаються DIN, що не обслуговуються за стандартом
набагато зменшує втрату води (до 70о порівнянню зі свинцево-сурм'янистими батареями) і саморазряд
заряд його батареї не знижується до 12 місяців при зберіганні
виготовлення тонких кальцієвих грат ведеться по новітня технологія просічення і розтяжки (Expanded Metal)
уся поверхня пластинів має ефективне використання
холодний пуск автомобіля збільшений до 30br> термін експлуатації авто акумулятора до 5-7 років гарантовано збільшений за рахунок відсутності корозії позитивних пластинів
збільшений електрохімічний ефект. Батареї за рахунок добре продуманнной спеціальною конструкція грат
робота під навантаженням підвищена і стабільна
понижений час на заряд батареї
низька вартість автомобільний акумулятор Mutlu Київ
абсолютно унеможливлюють коротке замикання високоміцні сепаратори конвертного типу
удароміцний поліпропілен забезпечив корпус аккмулятора, забезпечений міцною ручкою і індикатором щільності електроліту для контролю міри заряду, будь-якого транспортного засобу від механічних ушкоджень при експлуатації
гарантія продукції MUTLU практично виключає заводський брак авто акумуляторів, оскільки забезпечена контролем якості у декілька етапів

Автомобільний акумулятор MUTLU мають широку лінійку батарей від мінімальної місткості 6 до максимальної 220 Ач, як для автомобілів, так і для мотоциклів і автобусів. арантия продукції MUTLU практично виключає заводський брак авто акумуляторів, оскільки забезпечена контролем якості у декілька етапів

Успіх нашої компанії ув'язнений в якості автоакумуляторів, що поставляються, по Україні. Наша компанія давно заявила про себе, як професійна команда висококваліфікованих менеджерів з продажу АБК, який не має аналогів якості. У нас ви зможете замовити і купити акумулятор на автомобіль за найнижчою ціною із складу.

Неякісні автоакумулятори-це, но правило пониження продуктивності і ризик несправності автомобіля. Заключаяя договір з нашою успішною компанією дозволить вам не сумніватися в якості АБК, що продаються. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій автоакумуляторів, яке відповідає Євростандартам. Наші менеджери контроилруют якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній " якості. Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної автотехніки, здійснюють доставку автоакумуляторів.

Усе це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну автоакумулятора вашого авто і важливо-заощадити на ціні . Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність.

Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює своє клієнтське коло, яке з вдячністю відноситься до нашої добросовісної роботи. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися прайсами, в яких ви знайдете усі характеристики і рекомендації по застосуванню автоакумуляторів. Працюйте тільки з надійними постачальниками. Ми чекаємо вас! Купити автомобільний акумулятор Mutlu Київ можна по телефонах. Найнижча ціна автомобільний акумулятор Mutlu Київ саме у нас! Зв'язуйтеся з нами по телефонах компанії.