1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Rocket Київ- Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста-5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

ᐉ КУПИТИ АВТОМОБІЛЬНИЙ АКУМУЛЯТОР ROCKET ЦІНА КИЇВ-Akb2️⃣4️⃣©️

Автомобільні акумулятори Rocket (Рокет)

Історія створення південно-корейських автомобільний акумулятор Rocket веде нас до найбільшого виробника GLOBAL BATTERY, що є її виробником і тільки тісне науково-технічне і фінансове партнерство саккумуляторным гігантом ЯпонииYuasa Battery (зараз це-концерн GS Yuasa), яка відправляє істотну частину експорту в Японію. Сучасні авто батареї представлені двома класами, що повністю задовольняють вимоги японських і корейських споживачів авторинку :

SMF (Sealed Maintenance Free)
MF (Maintenance Free)

Увесь перелік JIS- акумуляторів місткістю від 35 до 200 А/ч може забезпечити запити власників не лише легкових японських і корейських автомобілів, але вантажівок, автобусів, а так само для автомобілів Росії і Європи. DIN- акумулятори місткістю 55, 62 і 74 A/ч.

Високі технології Ca-Ca узяті на озброєння АКБ Rocket і мають:

"розтяжні" грати пластинів, що мають високу міцність і стійкі до вібрації
токовыводы пластинів з центрованого литва
виняткову стійкість до ударів і вібрацій забезпечує корпус високої міцності, який точно підігнаний під розміри пластинів
сучасні технічні рішення содержатс низьким опором конверт-сепараторы
вбудований ареометр є індикатором
забезпечений газовіддільниками і вбудованими полум'я гасителями патентованою кришкою з, що виключає його повне обслуговування

У усіх куточках світу ви зустрінете автолюбителів, які висловлять вам своє задоволення роботою акумуляторів Rocket. Ясно, що усе це результат безлічі технологічних і технічних рішень і, які розробили інженери Global і Yuasa і перевірені на мільйонах акумуляторів Rocket у всьому світі.

Продаж автомобільний акумулятор Rocket є одним з основних напрямів неший компанії. Наша успішна компанія має в розпорядженні широку лінійку авто акумуляторів, яких у сучасному світі, технологій, що нестримно розвиваються, представлена безліччю брендів з різними характеристиками. Серед такого широкого асортименту авто акумулятори Rocket

від південнокорейського производителя"globalbattery"-це заслужено визнані батареї для:

легкових автомобілів, вітчизняного виробництва і іномарок
вантажних автомобілів
автобусів
мікроавтобусів
тракторів і сільгосп техніка

Чим же такий характерний цей виробник, що гідно конкурує зі знаменитими світовими брендами автомобільних акумуляторів :

чисті матеріали і сплави
новітні технології
довговічність
надійність
низька вартість автомобільний акумулятор Rocket
безпека

Авто акумулятори Rocket-це надійний продукт, що завоював на світовому ринку авто приладдя гідне лідируюче місце і відрізняється безліччю переваг внутрішніх особливостей, застосовані і показуючі відмінні результати уперше серед аналогів:

використання високоякісних внутрішніх і зовнішніх матеріалів, ідеально підібраних, надійність, що забезпечують, і довговічність терміну служби, з чистого свинцю і сплаву

з'єднання пластинів між собою по найвищих технологіях
нерівні дороги не страшні такому авто акумулятор, оскільки він забезпечує захист електродів у верхній частині полімером
особлива конструкція внутрішніх виведень забезпечує найвищий розрядний струм АКБ Rocke
довговічність терміну служби забезпечена додаванням спеціальних сплавів і матеріалів
ця модель акумулятора стала знаменита своїм видатним корпусом з якісного пластика з ребрами жорсткості і дуже зручною ручкою для транспортування і наявністю в нім індикаторного віконця і ці важливі деталі допоможуть вам завжди знати стан вашого акумулятора Rocket.

Успіх нашої компанії ув'язнений в якості авто акумуляторів, що поставляються, по Україні. Наша компанія давно заявила про себе, як професійна команда висококваліфікованих менеджерів з продажу АБК, який не має аналогів якості. У нас ви зможете замовити і купити акумулятори на автомобіль за найнижчою ціною із складу. Ми маємо в розпорядженні щонайширшу лінійку АКБ Rocket і ви зможете замовити і придбати вов ремя акумулятори Rocket місткістю 35 Ah, 44 Ah, 45 Ah, 60 Ah, 62 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 80ah, 90 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ahи 230 Ah;

Наша компанія офіційний дилер виробника акумуляторів "Global Battery", тому у вас є можливість підібрати і придбати авто акумулятор марки Rocket. Наші грамотні і высоковалифицированные менеджери з продажів авто товарів зроблять вам безкоштовну консультацію і допоможуть вибрати акумулятора на Ваше авто. Зв'язавшись з нами, ви зможете з доставкою придбати авто акумулятор, в слушний для Вас час Неякісні авто акумулятори-це, як правило пониження продуктивності і ризик несправності автомобіля. Укладаючи договір з нашою успішною компанією, дозволить вам не сумніватися в якості АБК, що продаються. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій авто акумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наші менеджери контролюють якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній " якості. Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної авто техніки, авто акумуляторів, що здійснюють доставку.

Усе це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну авто акумулятора вашого авто і важливо-заощадити на ціні . Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність. Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює своє клієнтське коло, яке з вдячністю відноситься до нашої добросовісної роботи. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися c прайсами, в яких ви знайдете усі характеристики і рекомендації по застосуванню авто акумуляторів. Працюйте тільки з надійними постачальниками.

Купити автомобільний акумулятор Rocket можна по телефонах. Найнижча ціна автомобільний акумулятор Rocket саме у нас! Зв'язуйтеся з нами по телефонах компанії.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11