1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний Top Car, АКБ Top Car Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Top Car - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори Top Car - купити акб Top Car в Києві, Доставка по Україні

Автомобільні акумулятори Top Car (Топ Кар)

Тільки у нашій компанії ви зможете підібрати і купити автомобільний акумулятор TOP CAR, при допомогою наших високо кваліфікованих менеджерів з продажів авто приладдя. Ми так само забезпечимо вам доставку по усієї України. Надійний авто акумулятор TOP CAR - замовляйте і придбавайте в нашій компанії. Батарея марки TOP CAR з місткістю 60ah підходить до марок автомобілів :
ВАЗ
Москвич
ГАЗ (Газель)
ЗАЗ
Богдан

а так само акумулятори для іномарок:
Skoda
Daewoo
Opel
Nissan
Volvo
KIA
Mitsubishi
Toyota і тд.

Після технічних випробувань для тюнинговых сучасних авто, в яких потрібно багато енергії для споживання різних приладів і форсованими двигунами, іномаркам і авто вітчизняного виробництва з двигунам:
потужними двигунами
авт з дизельним споживанням
для авто, які працюють в північних регіонах східної Європи

А вто акумулятору TOP CAR заслужено присвоїли сертифікацію., що гарантує т якість, що дуже важливо, а головне це підкріплюється ще і прийнятною ціною.

Авто акумулятор TOP CAR виготовлений по сучасних технологіях Європи "EuroTechnology" і забезпечують:
беззаперечний запуск движка за будь-яких атмосферних умов від -40С до 50*З
запуск двигуна в зимовий період з підвищеним пусковим струмом

Товсті литі пластини забезпечують експлуатацію без перебою більше чотирьох років безпеку застосування від самозаймання забезпечує центральна газовідвідна система "Kamina" з гасителем полум'я долительный простий автомобіля, незалежно від кліматичних умов не страшний, т.к авто батарея TOP CAR має підвищену стійкість до саморазряду акумулятора Український завод ТОВ "Мегатекс" - виробник авто акумулятора TOP CAR Це підприємство видатний і лідируючий постачальник авто батарей на акумуляторні заводи України, а також підприємства країн СНД і Європи. Його завдання - виробництво марочного свинцю і свинцевих сплавів . Запорука виробництва виключно надійного акумулятора TOP CAR являється, вироблюваний ним чистий свинець з його високою якістю (тобто і дорогі) сплави.

Авто акумулятор TOP CAR надійно забезпечить своєму власникові стабільність експлуатації його автомобіля в самих екстремальних умовах. Якість і надійність авто акумулятора TOP CAR - гідно вашої уваги! Серія авто батарей від фірми TOP CAR - це надійне джерело живлення для автомобілів і тому зарекомендував своєю надійністю, як краща акумуляторна батарея, світовий ринок авто приладдя.

Купити автомобільний акумулятор TOP CAR

Найдемократичніші ціни на автомобільний акумулятор TOP CAR в нашій компанії. Ви зможете придбати за готівковий розрахунок або по безналу авто батареї від фирмыTOP CAR, зв'язавшись з нашою компанією. Ми чекаємо ваших замовлень.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11