1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор TopLa в Києві, АКБ TopLa (Топла) Київ- Продаж з Доставкою по Україні, Гарантія!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%!

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Купити акумулятор автомобільний TopLa, купити акумулятори TopLa, купити акумуляторні батареї TopLa, купити акумулятор TopLa, купити АКБ TopLa, купити акумулятор для автомобіля TopLa, купити тягові акумулятори TopLa, купити акумулятори гелеві TopLa Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, вартість, ціна, продаж, відгуки!

Автомобільні акумулятори TopLa

Серія Energy відноситься до середнього класу батарей TopLA. Уся лінійка цієї серії є такою, що не обслуговується, завдяки використанню кальцію в сплаві у пластинів позитивних і негативних контактах, вдалося добитися зниження випару води з електроліту до 0,01что дозволяє не додавати воду в джерело живлення на усьому терміні його нормальногой експлуатації. Так само ця технологія виробництва пластинів поволяет добитися максимальних пускових струмів і велику стійкість до глибокого розряду. Серія TOP призначена для автомобілів з великою кількістю споживачів. Ця линейкак по праву заслуговує быить флагманом заводу. Завдяки новітній технології виробництва пластинів батареї вдалося добитися підвищення пускового струму на 30 чим виробник з гордістю вказує на етикетці. Пластини виконані за технологією CA/CA (кальцій/кальцій). Ця технологія передбачає використання кальцію в сплаві пластинів, що дозволяє добитися мінімальної корозії, стійкість до глибокого розряду і розсипу пластинів. Корпус батареї являється абсолютно гермитичным, кришка оснащена спеціальними пламягасителями, при переварачивании АКБ не може загорітися. В середньому за умови нормальної експлуатації акумулятор TopLa Top працює 5-7 років. Продаж автомобільний акумулятор TopLa є одним з основних напрямів неший компанії. Автомобільні акумулятори topla займають лирующие позиції на ринку України вже довгі роки. Ціна акумулятор TopLa Київ залежить від багатьох чинників. Як дочірня компанія Rudnik Mežica Holding (що має дослівний переклад "Свинцева копальня"), заснована в 1965 році, зародилася на базі словенської корпорації ТАВ. Це обумовлено було тим, що цей регіон більш ніж 350 років вів і веде до цього дня здобич і обробку рідкісного металу свинець. У своєму зародку, перші 15 років, ця компанія була ліцензувала партнерство з досить відомою швейцарською фірмою TUDOR.

Набравшись досвіду в роботі, вона в 1980 році вирішила відокремитися і самостійно налагодити розробку і випуск батарей стартерів на свинцево-кислотній основі. За ці роки корпорація ТАВ доросла до потужного виробництва з трьома виробничими циклами. Два виробництва, з яких, випускають свинцево-кислотні батареї, розміщені в Межице, що знаходиться в Словенії, і третього виробництва, працюючого в Македонії, що в Пробиштиле.

Основні переваги автомобільні акумулятори TopLa

Упевнений запуск двигуна від-45° З до 55° С.
Швидкий заряд.
Високі пускові струми.
Висока вібростійка.
Довгий гарантійний термін-36 міс.
Висока стійкість до глибоких розрядів.
Однією з переваг є наша справедлива вартість акумулятор TopLa Київ.

Підсумовуючи усі досягнуті успіхи цих трьох виробництв, потужності корпорації ТАВ досягли-від 4,5 до 5,5 млн батарей в рік. Численні світові авто виробники Fiat, Peugeot, Renault, Citroеn, Volvo, АВТОВАЗ, ГАЗ, випробувавши продукцію корпорації ТАВ, що не дає збою і нарікань на якість ось вже 35 років, забезпечують постачання на свої складальні конвеєри батарей стартерів на свинцево-кислотній основі.

Корпорація ТАВ з упевненістю стоїть на ногах і має замовлення зі всього світу. З нею укладають договори про постачання високоякісних свинцево-кислотних батарей стартерів авто промислові гіганти з усіх континентів: Америки, Європи і Азії.

Купити автомобільний акумулятор TopLa

Найдемократичніші ціни в нашій компанії на авто акумулятори TopLa Ви зможете придбати за готівковий розрахунок або по безналу авто батареї від фірми topla. Купити акумулятор TopLa Київ можна по телефонах нижче. Ми чекаємо ваших замовлень.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11