1. Все Аккумуляторы
  2. Аккумуляторы Автомобильные
  3. Для легкового авто

Працюємо по усій Україні

Купити акумулятор - Автомобільні акумулятори, Продаємо акумулятори для авто Акб в Києві

Купити Акумулятор Автомобільний TITAN Київ - Продаж з Доставкою по Україні!

Зробіть замовлення СЬОГОДНІ і отримаєте ЗНИЖКУ-Bosch, Varta, Westa, Иста - 5%

До кінця акції

Дней
Час
Мин
Сек

Повернення Грошей 100%

Якщо Вам не сподобалася якість нашої продукції, або у вас є побажання з приводу наших послуг, то ми готові вислухати вас і зробимо усе можливе, щоб задовольнити ваші побажання.

Доставка по Києву

Доставка на протязі 2-3х годин після замовлення, можливо швидше. Заявки на доставку день в день приймаються по телефону до 16: 00.

Сьогодні доставимо!

Купуємо Б\В акумулятори!

Отримайте ЗНИЖКУ за умови здачі старого акумулятора від 120 грн до 900 грн Розрахувати вартість вашого АКБ можна по телефону, дзвонить прямо зараз.

Автомобільні акумулятори TITAN купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UAАвтомобільні акумулятори TITAN купити за найкращою ціною в Києві - AKB24.COM.UA

Купити акумулятор для авто TITAN

Лідер ринку Россі авто акумуляторів - це Компанія "Торговий дім TUBOR", який базує своє виробництво на сучасному імпортному устаткуванні. Компанія "Торговий дім TUBOR" є успішним виробником власної торгової марки авто акумуляторів COBAT і TITAN.

Історично зміна флагманської торгової марки TITAN (Титан) було приизведено в 2009 році і це перетворення привело не лише до зміни зовнішнього вигляду, але і створенню зонтичні бренди: TITAN Arctic Silver, TITAN Maxx, TITAN Asia, TITAN Moto, TITAN Euro Silver.

Головне перетворення полягало в:

измененении технології виробництва акумуляторів (АКБ) TITAN (Титан)
переходом на високо технологічні процеси від Са/Са
легуванням пластини сріблом
поліпшення технічних характеристик акумуляторної батареї
значне підвищення терміну служби акумулятора Титан
низька вартість автомобільний акумулятор Titan

Відмітна особливість авто акумуляторів російського виробництва TITAN (Титан), розробила за світовими стандартами EN і DIN і врахувала при цьому усі суворі кліматичні умови російської зими з температурою-48*З і жарке літнє сонце з температурою 49*С.

Усі ці властивості характерні примением особливої якості сплавів свинцю, що і підвищує працездатність у будь-яких погодних умовах. Успіх нашої компанії ув'язнений в якості автоакумуляторів російського виробництва TITAN (Титан), що поставляються, по Україні. Наша компанія давно заявила про себе, як професійна команда високо кваліфікованих менеджерів з продажу авто акумуляторів російського виробництва TITAN (Титан), який не має аналогів якості.

Широка лінійка автомобільних акумуляторів TITAN (Титан) може застосовуватися для:

легкових автомобілів
мото транспорту
скутерів
вантажних автомобілів
сільськогосподарської техніки
і багатьох інших видів транспорту

Неякісні авто акумулятори-це, но правило пониження продуктивності і ризик несправності автомобіля. Укладаючи договір з нашою успішною компанією дозволить вам не сумніватися в якості АБК, що продаються. Продаж автомобільний акумулятор Titan є одним з основних напрямів неший компанії. Наша компанія ретельно стежить за якістю оптових партій авто акумуляторів, яке відповідає Євро стандартам. Наші менеджери контролюють якість продукції вироблюваних АБК заводів, з якими ми співпрацюємо. Наша гарантія відповідає "чесній" якості. Наша компанія працює з підприємствами, що мають свій парк сучасної автотехніки, авто акумуляторів, що здійснюють доставку. Усе це дозволить вам забезпечить своєчасну заміну авто акумулятора вашого авто і важливо-заощадити на ціні. Конкурентна здатність і успішність нашої фірми дозволяє оптимізувати нашу діяльність.

Наша компанія за довгий час все більше і більше розширює своє клієнтське коло, яке з вдячністю відноситься до нашої добросовісної роботи. На сайті нашої компанії ви зможете познайомитися прайсами, в яких ви знайдете усі характеристики і рекомендації по застосуванню авто акумуляторів. Працюйте тільки з надійними постачальниками. Ми чекаємо вас! Найнижча ціна автомобільний акумулятор Titan саме у нас! Купити автомобільний акумулятор Titan можна по телефонах компанії.

Продукт сертифікований і супроводжується паспортом якості!

Діють ЗНИЖКИ! Дізнайтеся подробиці АКЦІЇ за телефонами.

Телефонуйте Прямо Зараз !!!

(044) 578-19-11 (098) 517-04-85
(099) 616-08-75 (063) 578-19-11